مزایای حذف موهای زائد با لیزر

بوسیله دسامبر 9, 2017Advantages

1- بزرگترین مزیت لیزر موهای زائد خلاص شدن از رشد موهای ناخواسته است. موهای لیزر شده مدت زمان خیلی زیادی طول می کشد تا رشد کنند. لیزر موها را می سوزاند و فولیکول مو را به طور کامل غیر فعال می کند و در برخی مواقع موها را به طور دائم حذف می کند. اگرچه وکس و اپیلاسیون هنوز هم بین مردم یکی از محبوبترین روش های حذف مو است، درمان لیزر طولانی مدت است و در برخی موارد حذف دائمی است که باعث می شود لیزر موهای زائد به طور چشمگیری رو به افزایش است.
2- حذف موهای زائد با لیزر موثر ترین درمان است. اکثریت افرادی که تحت این درمان قرار گرفته اند نتایج مثبتی داشته اند و در برخی موارد حتی حذف دائمی مو اتفاق می افتد.
3- این روش برای حذف موهای تمامی نقاط بدن مناسب و قابل استفاده است.
4- از روش های دیگر مثل وکس و اپیلاسیون، الکترولیز و کندن موها درد کمتری دارد و درد بسیار کمی که ممکن است ایجاد کند را میتوان با کرم های بی حس کننده کاهش داد.
5- این روش درمان بسیار سریع است. زمان لازم برای انجام لیزر بستگی به اندازه محل مورد درمان دارد. هر پالس لیزر یک ناحیه 9 × 9 میلیمتر را درمان می کند.
6- در صورتیکه بعد از درمان رشد دوباره اتفاق بیفتد، نسبت به قبل موها خیلی کم تراکم تر و نازک تر خواهند بود.
7- حذف مو با لیزر به ندرت با عوارض همراه است و حتی اگر در برخی موارد عوارض وجود داشته باشد، به طور طبیعی دائمی نیست. اگر درد یا تورم یا قرمزی دیده شود، به سرعت کاهش میابد. اگر لیزر در محلی مناسب و امن و توسط فرد مجرب انجام شود عوارض به شدت کاهش می یابد.
8- حذف موی لیزر پوست را صاف کرده و زیبایی شخص را افزایش می دهد. همچنین برای مناطق حساس در نزدیکی چشم و دهان ایمن است.

admin

درباره admin

نظرتان را بگویید